ITH wprowadza nowe obiekty kolokacyjne na polskim rynku

ITH wprowadza nowe obiekty kolokacyjne na polskim rynku

ITH, w pierwszym kwartale 2023 roku, z powodzeniem wprowadza nowe przestrzenie kolokacyjne w Warszawie i Katowicach. Te obiekty doskonale uzupełniają istniejące lokalizacje na Al. Jerozolimskich w Warszawie, Bytomiu i Krakowie. Nowoczesna infrastruktura światłowodowa ITH umożliwia niezawodne połączenia między tymi miejscami, zapewniając dostęp do Internetu oraz transmisję danych.

Dążymy do ciągłego rozbudowywania naszej oferty kolokacyjnej, aby sprostać potrzebom przedsiębiorstw poszukujących optymalnych rozwiązań dla swojej infrastruktury sieciowej. Oferujemy elastyczność, która pozwala na korzystanie z różnych lokalizacji jednocześnie w ramach jednej sieci ITH Net. – mówi Niko Bałazy, CEO ITH.

ITH — innowacyjne rozwiązania IT dla biznesu

ITH to dynamicznie rozwijająca się firma telekomunikacyjna, dostarczająca szeroką gamę usług dla biznesu, takich jak Internet biznesowy, Internet światłowodowy, kolokacja, wirtualna centrala i hosting domen. Jej zasięg obejmuje wiele polskich miast, w tym Kraków, Rzezawa, Brzesko, Zielonki, Węgrzce, Katowice, Lublin, Lubin, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Zielona Góra, Rzeszów, Radom, Gdynia, Sopot, Łódź, Olsztyn, Białystok, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Kielce, Opole, Szczecin, Toruń i Warszawa.

Firma ITH została założona przez Niko Bałazy i Jakuba Jedynaka w Krakowie, którzy wykorzystali swoje wcześniejsze doświadczenia w branży telekomunikacyjnej. W portfolio usług ITH znajduje się również platforma hostingowa Kru.pl.

Firma przeprowadziła dwie udane rundy finansowania z udziałem takich inwestorów, jak krakowski fundusz B Capital ASI czy znany warszawski przedsiębiorca. W wyniku tego ITH systematycznie rozwija się i rozszerza swoją ofertę, a klienci cenią usługi firmy na tyle wysoko, że wszyscy, którzy korzystali z okresu testowego, przedłużyli umowy.

ITH — IT, które wspiera Twoją strategię biznesową

Niko Bałazy, CEO ITH, zaznacza, że: ITH wyróżnia się na rynku usług IT dla biznesu, dzięki swojej elastyczności oraz koncentracji na dostosowywaniu się do dynamicznych potrzeb klientów i ciągłym rozwoju swojej oferty.

Firma ITH, obecna na terenie całej Polski, współpracuje z ponad 10 000 klientów, wśród których można wymienić takie firmy jak CCC, Solid Security, TUZ, Rosmann i Rage Quit Games. Specjalizuje się w tworzeniu oraz wdrażaniu instalacji sieciowych i świadczeniu usług Internetowych dla obiektów takich jak hale Panattoni, galeria Odyseja w Brzesku czy centra handlowe ATUT na terenie całego kraju.

Projekt ITH Ready to innowacyjne przedsięwzięcie firmy, mające na celu podłączanie biurowców w całej Polsce do sieci ITH Net. Dzięki tej inicjatywie, najemcy, właściciele oraz zarządcy budynków mają szansę cieszyć się z:

 • Ujednolicania i porządkowania infrastruktury budynkowej.
 • Szybkiego wdrażania usług ITH Net.
 • Bezpłatnego korzystania z łącza podstawowego i zapasowego.

ITH proponuje swoim klientom szeroką ofertę usług IT, takich jak:

 • Internet dla firm.
 • Łącza transmisji danych.
 • Kolokacja i serwery dedykowane.
 • Telefonia IP, w tym wirtualna centrala.
 • Hosting oraz domeny.
 • Tworzenie i wdrażanie instalacji niskoprądowych oraz wewnętrznych sieci
 • NaaS — kompleksowe usługi sieci firmowych w formie abonamentu.
 • Chmura publiczna.

Jakub Jedynak zwraca uwagę, że: ITH stawia na kompleksową obsługę IT swoich klientów, wspierając ich wewnętrzne zespoły IT, zamiast z nimi rywalizować. Firma wykazuje się elastycznością i umiejętnością tworzenia trwałych relacji z klientami.

Usługi oferowane przez ITH można dostosować do indywidualnych potrzeb, zarówno jeśli chodzi o parametry, jak i czas trwania umowy. Klienci mają możliwość wyboru między umowami długoterminowymi, na czas nieokreślony czy nawet w modelu pre-paid. Główne siedziby ITH znajdują się w Warszawie i Krakowie, a w planach rozwoju firmy przewidziane jest otwarcie własnego Data Center w Małopolsce oraz debiut na giełdzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *