Jak efektywniej zarządzać sprzedażą w Allegro?

Zarządzanie sprzedażą w Allegro jest stosunkowo proste. Jeśli posiadamy jedno konto i obsługujemy maksymalnie kilkadziesiąt zamówień miesięcznie, jesteśmy w stanie wszystko „ogarnąć”. Jednak w miarę naszego rozwoju, liczba Klientów stale rośnie, proporcjonalnie do liczby zamówień.

OfererSell to zaawansowane oprogramowanie, służące do zarządzania sprzedażą za pośrednictwem serwisu Allegro. Program posiada szereg funkcji, przyspieszających i porządkujących pracę w oparciu o tą najpopularniejszą, polską platformę sprzedażową.

Nowoczesne zarządzanie sprzedażą Allegro

Realizacja zamówień za pośrednictwem aplikacji internetowej OfererSell jest znacznie prostsza, niż dotychczas.

  1. Aplikacja umożliwia obsłużenie nawet kilku tysięcy zamówień miesięcznie. Dzięki funkcjonalnemu modułowi aktualizacji, może ona pobierać dane z konta na Allegro w godzinnych odstępach czasowych, lub na bieżąco – w zależności od oczekiwań Użytkownika. Ponadto program grupuje zamówienia w oparciu o różne aspekty, w tym też – o dane Klienta.
  2. Program do obsługi Allegro pozwala na znacznie szybsze realizowanie konkretnych zamówień, w oparciu o szereg integracji z brokerami i kurierami. Dzięki temu modułowi wysyłka towarów jest jeszcze łatwiejsza i opiera się na kilku kliknięciach myszką.
  3. Oprogramowanie umożliwia szybką aktualizację stanów magazynowych i ceny w oparciu o nakreślone standardy. W tej kwestii, OfererSell charakteryzuje się wysokim stopniem automatyzacji, co ma znaczenie zwłaszcza w kontekście obsługi wielu różnych zamówień i dużej liczby Klientów.
  4. Prowadzisz aukcje przez Allegro? Za pomocą aplikacji możesz to zrobić bardzo szybko, za pomocą zaledwie kilku kliknięć myszką. Maksymalna liczba prowadzonych aukcji sięga nawet kilkudziesięciu tysięcy. Oznacza to pracę praktycznie bez żadnych ograniczeń.

Podsumowując, OfererSell.pl to nowoczesne narzędzie, znacznie przyspieszające zakupy za pośrednictwem Allegro. Automatyzm i prostota obsługi to jego podstawowe zalety. Dzięki nim, zarządzanie kontem na Allegro będzie jeszcze prostsze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *