Mini kamera szpiegowska – gdzie kupić?

Nowoczesne kamery szpiegowskie są naszpikowane zaawansowaną elektroniką. Wśród nich coraz większym zainteresowaniem cieszą się kamery bezprzewodowe, które korzystają z połączenia internetowego do przesyłania obrazu i dźwięku. Gdzie możemy je zakupić?

Mini kamery szpiegowskie mają bardzo szerokie zastosowanie. Najczęściej używane są podczas spotkań biznesowych, gdy chcemy nagrać dyskretnie kontrahentów czy klientów. Także używane są w sprawach rodzinnych w celu zebrania dowodów.

Dlaczego warto wybrać mini kamerę szpiegowską?

Standardowe mini kamery to modele wyposażone we wbudowaną pamięć lub pozwalają na umieszczanie w nich kart microSD o pojemności nawet kilkudziesięciu gigabajtów do zapisywania na nich danych z obrazu oraz dźwięku. Wobec tego wtedy, gdy będziemy chcieli zobaczyć zawartość karty, musimy wziąć kamerę do ręki i wyciągnąć kartę, chyba że ma ona możliwość podłączenia przez USB.

Jednak mini kamera szpiegowska działa już nieco inaczej. Są one także wyposażone w sloty na karty microSD do zapisywania danych, ale główna transmisja danych jest bezprzewodowa i odbywa się z użyciem Wi-Fi albo sieci 3G czy LTE. Wobec tego możemy mieć stały podgląd na to, co nagrywa kamera. Możemy wtedy znajdować się w innym pomieszczeniu i sprawdzać, co dzieje się w tym, gdzie zamontowana jest kamera.

Gdzie możemy zakupić bezprzewodową kamerę szpiegowską?

Bezprzewodowe kamery szpiegowskie są dostępne przede wszystkim w sklepach internetowych. Znajdziemy je również w sklepach stacjonarnych, między innymi specjalizujących się w militariach oraz artykułach szpiegowskich. Sklepy stacjonarne tego rodzaju dostępne są jednak głównie w dużych miastach.

Ile kosztuje bezprzewodowa kamera szpiegowska? Ceny są wyższe od kamer przewodowych, ale płacimy za zaawansowaną technologię. Ceny rozpoczynają się zwykle od około 400 złotych, natomiast kończą na ponad 1000 złotych. Konkretne parametry wpływają na koszty kamery. Warto jednak zdecydować się na lepszy model – lepsza jakość kamery to także lepsza jakość zebranych materiałów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *