Patronat Medialny

Chętnie obejmiemy patronatem medialnym ciekawe imprezy i inicjatywy. Jeśli organizujecie Państwo koncert, wystawę, konferencję, wystawę, konkurs,spotkanie, akcję społeczną lub jakiekolwiek inne wydarzenie skierowane do szerszego grona odbiorców, które będzie poświęcone:

– szeroko pojętemu bezpieczeństwu w Internecie,
– propagowaniu zasad uczciwej konkurencji wśród firm działających na niwie Internetu,
– propagowaniu ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych,
– cynerprzestępczości,
– przestępczości telekomunikacyjnej.

Oferujemy:

– publikację materiałów poświęconych danemu wydarzeniu w systemie aktualności,
– opublikowanie informacji w serwisie cyberprzestepczosc.info po wydarzeniu wraz z aktywnym linkiem do strony internetowej organizatora lub materiałów dotyczących minionego wydarzenia.

Oczekujemy:

– umieszczenia logotypu cyberprzestepczosc.info na wszelkich materiałach drukowanych promujących wydarzenie (np. plakaty, ulotki, zaproszenia, bilety, program spotkania/imprezy) oraz na stronie internetowej poświęconej wydarzeniu.

Nota Prawna:

– zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem patronat medialny nie pociąga za sobą żadnych zobowiązań prawnych i polega na dobrowolnej współpracy obu zainteresowanych stron,
– cyberprzestepczosc.info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści o wydarzeniach, a za błędne lub nieaktualne informacje o wydarzeniach odpowiadają wyłącznie ich organizatorzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *