Pobieraczek = Plikostrada?

Z dniem 1 stycznia 2013 roku serwis Pobieraczek.pl zakończył swoją działalność, lecz czy to już koniec problemów z jakimi spotkali się użytkownicy sciągający pliki? Wszystko wskazuje, że nie!

W sieci pojawił się serwis o bardzo podobnych metodach działania – mowa o serwisie plikostrada.pl. Wchodząc na stronę Plikostrada.pl widzimy równie mocno jak w przypadku Pobieraczka rzucający się w oczy napis z tą jednak różnica, że mowa tutaj jest o 14 bezpłatnych dniach pobierania (Pobieraczek – 10 dni).

NIestety nie wiadomo czy za serwisem plikostrada.pl stoją te same osoby co za „pobieraczkiem”. Wiemy, że poważnymi utrudnieniami dla użytkowników jest miejsce siedziby serwisu plikostrada, która to jest spółką Smart Tech Connect Ltd. z siedzibą w Dubaju, Meydan Office Tower, piętro 3, P.O. Box 450676 w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Sądem właściwym do rozpatrzenia sporu pomiędzy Stronami jest sąd właściwy dla miejsca zamieszkania lub miejsca siedziby strony pozwanej czyli Dubaj! Uwagę naszą przyciąga, zakładka „Kontakt”, gdzie ukazuje się nam pusta strona. Przechodząc do innych zakładek udało mi się jednak w końcu znaleźć adres do korespondencji (pomoc@plikostrada.pl) oraz obietnicę udostępnienia wkrótce numeru telefonu do kontaktu z konsultantami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *