Program antywirusowy G DATA

Program antywirusowy G DATA – dlaczego warto go wybrać?

Kompleksowa ochrona własnego urządzenia przed szkodliwym oprogramowaniem i atakami hakerskimi, to konieczność i gwarancja bezpieczeństwa w sieci. Z kolei zainstalowanie dobrego programu antywirusowego powinno być jedną z pierwszych czynności, gdy zaczynamy działanie na nowym gadżecie elektronicznym. Czy program antywirusowy G DATA spełnia postawione przed nim oczekiwania i co wyróżnia go spośród wielu innych aplikacji tego typu? Sprawdźmy!

Po co w ogóle zainstalować program antywirusowy?

Wiele osób nawet nie zdaje sobie sprawy, że ich smartfon może potrzebować wsparcia ochronnego.W końcu większość antywirusów dostosowanych jest do Windowsa lub MacOS. Błąd! Antywirus Android to jedna z najprzydatniejszych aplikacji, którą warto posiadać na telefonie. Pozwoli na:

  • Błyskawiczne wykrycie złośliwego oprogramowania i ataków hakerskich.
  • Skanowanie przychodzącej poczty pod kątem obecności oprogramowania szpiegowskiego.
  • Bieżące skanowanie pobieranych aplikacji.

Nie bez powodu hakerzy są coraz bardziej zainteresowaniami atakami na smartfony. To w końcu jedne z największych nośników danych o swoich użytkownikach. Ponadto z ich pomocą dokonujemy płatności bankowych. Sprawdzony system antywirusowy możesz pobrać m.in https://gdata.pl/mobile-security-android.

Antywirus G DATA dostosowany i od Androidów, i do smartfonów Apple

Nie masz smartfona z systemem Android? W takim razie oprogramowanie ochronne na gadżety, dostosowane do produktów Apple sprawdzi się doskonale. Antywirus iPhone (dostępny na https://gdata.pl/mobile-security-ios) ochroni gadżet przed wieloma niebezpieczeństwami. Choć wszelkie aplikacje “z zewnątrz” nie mają dostępu do plików systemowych, tak oprogramowanie ochronne wspiera funkcjonowanie i optymalizację urządzenia oraz na bieżąco znajduje i usuwa zagrożenie. Ponadto umożliwia wprowadzenie rodzicielskiej kwarantanny i stworzenie kopii zapasowej dysku.

Co wyróżnia program antywirusowy G DATA od innych?

Warto wiedzieć, że antywirus G DATA należy do jednych z lepszych programów ochronnych, dostępnych na rynku. Posiada skaner, działający w tle w czasie rzeczywistym oraz inicjuje skanowanie całego systemu, gdy urządzenie pozostaje w trybie bezczynności. Pozwala to na błyskawiczne wychwycenie i wyeliminowanie zagrożenia. Ponadto jego kolejnymi zaletami jest:

  • Bardzo niskie obciążenie pracy systemu i nie zajmuje wiele miejsca; dla telefonów komórkowych ma to szczególnie istotne znaczenie, gdy każdy megabajt pamięci może być na wagę złota.
  • Liczne dodatkowe funkcje, wspomagające pracę urządzenia oraz kontrolę nad nim. Są to m.in: kontrola rodzicielska, możliwość tworzenia kopii zapasowej dysku, firewall (czyli zapora ogniowa przed niebezpieczeństwami z Internetu) i ochrona przed keyloggerami.
  • Łatwa i intuicyjna obsługa programu – przejrzyste menu i wszystkie, przydatne funkcje w zasięgu ręki!
  • Ciągłe wsparcie systemu i na aktualizowanie na bieżąco bazy wirusów.
  • Przystępna cena oraz możliwość wykupienia pakietu, chroniącego wiele urządzeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *