Recenzja i opis giełdy Binance

Kryptowaluty cieszą się coraz większą popularnością. Tematem tym interesuje się coraz więcej osób i co ważne, coraz więcej osób decyduje się na inwestycję w kryptowaluty. Jednym z miejsc gdzie kryptowaluty można kupić i sprzedać są giełdy, np. Bianance.

Giełda Binance działa dość krótko. Swoją działalność rozpoczęła w 2017 roku. Cieszy się jednak sporą popularnością. Korzysta z niej już ok. pięciu milionów użytkowników. Jest to to chińska giełda kryptowalut. Giełda Binance ściśle powiązana jest z japońskim operatorem płatności kryptowalutowych Quoine, który posiada licencję Japan Financial Services Agency. Jest to japoński organ nadzoru finansowego.

Opis giełdy Binance

Binance to jedna z najszybciej rozwijających się giełd kryptowalutowych. Głównym powodem tej sytuacji jest duża liczba możliwości i funkcjonalności jakie giełda oferuje. Przede wszystkim mamy tu dwa widoki tradingu. Jest to widok podstawowy oraz zaawansowany. Binance przyciąga inwestorów także niskimi opłatami maker i taker. Platforma działa także w aplikacji mobilnej. Posiada obsługę wielu języków. Cechuje są wysoka płynność i możliwości obsługi dużego ruchu. Można z całą pewnością powiedzieć, że jest to giełda bardzo wysoce zaawansowana technologicznie. Warto także wspomnieć, że giełdę Binance cechują także dość niskie prowizje. Jest to zaledwie 0,1% prowizji od transakcji. Trzeba także zwrócić uwagę, że Binance pozwala na rejestrację bez weryfikacji. Jest to zdecydowanie bardzo duża zaleta dla tych, osób które cenią sobie prywatność. Bez weryfikacji możliwa jest wypłata 2 BTC dziennie.

Sam handel na giełdzie Binance jest niezwykle prosty. Giełda posiada trzy różne typy zamówień biznesowych. Pierwszym jest zamówienie typu marker. W tym przypadku uzupełnia się jedynie wymaganą kwotę i po zatwierdzeniu zamówienie jest łączone z najodpowiedniejszą kontrofertą. Drugi typ zamówienia to limit. Wybiera się tu kwotę i kurs po jakim chce się kryptowalutę sprzedawać i kupować. Trzecim typem zamówienia jest stop-limit. Służy do sprzedaży lub zakupu kryptowaluty, gdy jej kurs osiągnie określony kurs.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *